Restoranlar

Gazetta Brasserie & Bar

Gazetta Brasserie & Bar

Taze ve lezzetli: Mutfağımızın büyüleyici yemekleri

Sofistike yemek deneyimi, enfes klasik yemekler, heyecan verici yeni tatlar ve sezonun en taze malzemelerinin kullanıldığı, uzmanlar tarafından hazırlanmış menülerimiz ile hizmetinizdeyiz. İster özel, ister romantik, isterse de sıradan bir akşam yemeği olsun; şeflerimizin tek amacı sizlere en iyi lezzetleri sunabilmek...

Detaylar
Du Bastion Fine Dining Restaurant

Du Bastion Fine Dining Restaurant

Taş kemerli bir çatı altında sıcak bir ortam

Bir tarafta şömine diğer tarafta canlı piyano dinletisi eşliğinde nostaljik ve mum ışığında bir yemek için yıl boyunca açık olan restoranlarımız siz değerli misafirlerimizi ağırlamaya hazır. Restoranlarımızın menülerinde Türk, İtalyan, Fransız ve dünya yemekleri leziz şaraplar eşliğinde sunulurken elbette vejetaryen misafirlerimizi de unutmadık.

Detaylar
Alp Paşa Restaurant

Alp Paşa Restaurant

Açık havada Yasemin kokuları eşliğinde yemek keyfi

Yaz aylarında misafirlerimiz gün boyunca atıştırmalıkların ve içeceklerin tadını havuz başında ve havuz barımızda çıkarabilirken, akşam yemeklerini de yine aynı ambiyansta yiyebilirler.

Detaylar
Lounge Bar

Lounge Bar

Lounge Bar: Piyano eşliğinde günbatımına eşlik eden kokteyller

Uzun bir günün ardından Lounge Bar'a gidip egzotik kokteylinizi yudumlayabilir ve orijinal şöminesi bulunan bu rahat ortamda piyanonun hoş tınılarının tadını çıkarabilirsiniz. Biraz temiz havaya ne dersiniz? O zaman hemen yan taraftaki açık terasa kurulun ve yıldızları seyre dalın.

Detaylar