Bölge Rehberi

1

Turistik Yerler

Antalya'ya yapacağınız seyahat birçok olanağı beraberinde getirmektedir: dinlenme, spor faaliyetleri, mükemmel doğal ve tarihi hazineler. Çok farklı su ve dağ sporları sizleri bekliyor. Antalya mükemmel bir iklime sahiptir, bu nedenle bütün yıl boyunca gezmeye değer.

2

Antalya

Antalya doğal güzelliklerle çevrilidir. Aynı zamanda da tarihi bir kenttir. Milattan önce ikinci yüzyılda Pergamon Kralı (Attalos II) dünya üzerinde bir cennet arayışına girer. Seyahatlerinde Akdeniz sahilinde eşsiz bir nokta bulur. Otelimizin yakınında bulunan Konyaaltı Plajı gibi geniş plajlar, nefes kesen şelaleler, yeşil ormanlar, egzotik çiçekler, arka plandaki mor Toros Dağları ve muhteşem iklim onu karşılar.

3

Konyaaltı Plajı

Konyaaltı Plajı düz ve mükemmel bir yürüyüş yoluna sahip modern bir plaj merkezidir. Deniz kenarındaki şık kafelerde keyif yapmaktan kumlu plajda güneşlenmeye, su sporları yapmaktan parkın restoranlarında ve kafelerinde yemek yemeye ya da canlı gece hayatının tadını çıkarmaya kadar birçok şey yapabilirsiniz.

4

Manavgat Şelalesi

Perge, Aspendos ya da Side'yi ziyaret ettikten sonra bu şelalede mola verip dinlenebilirsiniz. Bu güzel manzaranın tadını soğuk bir içecek ve Manavgat Nehrinden tutulan taze balıkla çıkarabilirsiniz.